Karola and her lifestyle • 14.11.2018

Listopad pełen domowego ciepła, drobnych przyjemności i planów

Natura pełna zieleni, czerwieni i brązu jest już tylko wspomnieniem. Puste gałęzie drzew, alejki parków zasypane złotem, delikatne słońce walczące z szarością. Przeszedł listopad i zabrał wszystkie ciepłe barwy. Całkiem lubię ten enigmatyczny klimat, pozwala docenić domowe ciepło podczas długich wieczorów, uspokoić myśli i odetchnąć po pracowitym sezonie wesel.

W listopadzie bardziej doceniam swoją strefę komfortu i wszystkie jesienne przyjemności. Leniwe godziny z Netflixem, aromat i smak herbaty, czas spędzone pod kocem i słowami książek, domowe spa, nawet klimat tworzony przez  świece zapachowe przy lampce wina.

Tkwi we mnie dusza podróżnika, który chciałyby poznać najpiękniejsze zakątki świata. Każde spełnione pragnienie, każda wyprawa wzbogaca jej wnętrze, a ja staje się szczęśliwsza. Czas, kiedy rodzi się najwięcej pomysłów i planów, okres niekończących się przemyśleń. Kolejne marzenia wypływają na powierzchnię, przypominają, że ciągle są w zakamarkach serca. Pióro wyobraźni pisze już pierwsze scenariusze na kolejne miesiące. W poprzednich latach udowodniłam sobie jak wiele potrafię osiągnąć  i ilu pragnieniom nadać status rzeczywisty. Planuję kolejną porcję wyzwań otulając się zapachem cynamonu, trawy cytrynowej i kopru włoskiego parującym z kubka herbaty Happy Tea od Natural Mojo. Cudowna mieszanka w sposób niezwykły pobudza mój zmysł smaku.

Kiedy dla innych listopad jest tylko zlepkiem deszczu, szarości i wiatru, ja dostrzegam w nim coś więcej. Ta przytulność we własnym mieszkaniu jest do granic możliwości cudowna, a nadmiar wolnego czasu pozwala na nadrabianie zaległych spraw, testowanie nowości, zadbanie o skórę i włosy, które są tak bardzo zmęczone latem i zniszczone słońcem.

Zaczęłam kurację kwasem migdałowym w 8 seriach w zaufanym gabinecie kosmetycznym oraz zabieg botox na włosy. Pierwsze efekty są już widoczne, jednak postanowiłam zwiększyć skuteczność dbając o urodę od środka. Wiadomo od dawna, iż same kosmetyki i zabiegi to czasem za mało. Zdrowy i piękny wygląd jest odbiciem wewnętrznego zdrowia i dobrego samopoczucia. Produkt Skin Beauty łączy ważne witaminy i składniki mineralne w łatwych w przyjmowaniu kapsułkach.

Pod koniec wpisu chciałabym podzielić się z Wami moim kodem rabatowym KarolinaB, który daję aż 20% zniżki na całe zakupy w Natural Mojo  

Cała stylizacja – ROSE BOUTIQUE