Karola and her clothes • 14.11.2017

Modowe odkrycie jesieni – internetowy butik WASSYL

Za czasów mojego studiowania kosmetologii nie byłam zbyt wielką fanką  zakupów internetowych. Zawsze uważałam , że lepiej najpierw coś zmierzyć nim podejmie się decyzje kupna, a poza tym przemierzanie korytarzy Galerii Warmińskiej i zaglądanie do ulubionych sieciówek było jednym z ulubionych zajęć z tamtego okresu. Samo oglądanie witryn z nowymi kolekcjami przyspieszało moje bicie serca. Wszystko się zmieniło, kiedy zaczęłam być odpowiedzialna za swoją codzienność, prowadzić dorosłe życie z rachunkami, pracą i domowymi obowiązkami. Dni uciekają teraz tak szybko, że nie zawsze człowiek ma okazję, aby poświęcić południe na spokojne wyjście do centrum handlowego. Tu na ratunek przybywają sklepy online. Tej jesieni odkryłam świetny internetowy butik.

Jeśli chodzi o modę nie należę do tej grupy dziewczyn, co potrafią “ponieść każdą ofiarę” za kawałek droższej tkaniny. Lubię wydawać pieniądze z rozsądkiem, jeśli chodzi o ubrania (na podróże mogę wydać ostatni grosz i nie mieć wyrzutów sumienia) i nie przepłacać tylko dlatego, że na ubraniu jest malutkie logo znanej marki odzieżowej.

WASSYL mieści na swoich internetowych wieszakach tyle cudownych kolekcji, ja szczególnie umiłowałam sobie sukienki i zaopatrzyłam swoją szafę w błękitną-szarą perełkę <3 Koszt sukienki, to zaledwie 59.90 złoty , a jakoś jest naprawdę przyzwoita.

Sukienka pięknie komponuje się z ciemnoszarym kolorem, dlatego lubią zestawiać ją z tym odcieniem. W mojej stylizacji korzystałam długie kozaki i futerko, idealny look na jesienne spacery i wyjście ze znajomymi. Kolejne zamówienie już w drodze ! Nie mogę doczekać nowej, odzieżowej dostawy.

Sukienka – Wassyl.pl 

Futerko – New Look

Kozaki – Renee