Karola and her cosmetics • 14.03.2018

Moje nowe odkrycie kosmetyczne – Pianka i maska z Hello Body. Kod zniżkowy na końcu wpisu.

Moja cera jest bardzo kapryśna. Mam nawet trudności z określeniem jej typu. Na pewno jest mieszana, ponieważ w ciągu dnia okropnie potrafi świecić się w strefie T. Jest także wrażliwa i skłonna do podrażnień. Moje eksperymenty z kosmetykami do twarzy często kończą się pojawieniem nowych, niechcianych gości na mojej buzi w formie drobnych krostek, które później są ciężkie do usunięcia. Dlatego jeśli chodzi o kosmetyki do skóry twarzy zmiany wprowadzam bardzo ostrożnie. Skład wegańskich kosmetyków od Hello Body przekonał mnie do siebie i postanowiłam im zaufać. I powiem szczerze ! Nie sądziłam, że moja wybredna skóra tak polubi się ze składnikami pianki Coco Fresh Detox Face Cleasing Foam i maski Coco Shine Mud Detox Mask, moja skóra jest mi wręcz wdzięczna, że zaczęłam używać tych produktów.

Chciałabym bliżej Wam przedstawić kokosowy duet, którego zapach potrafi skraść serce nie jednej kosmetycznej pasjonatce. Słodka woń kokosa, bajka ! ❤️

Coco Fresh Detox Face Cleansing Foam

To delikatna pianka przeznaczona do codziennej pielęgnacji. Z tym produktem polubiłam się od pierwszego użycia. Doskonale usunął pozostałości makijażu, dzięki czemu byłam pewna, że żadne zanieczyszczenia nie przeszkodzą następnym kosmetykom przy wnikaniu składnikom aktywnym w głąb skóry, a przy tym zapobiegną powstawaniu wyprysków i poprawią wygląd cery. Pianka zawiera oczyszczającą glinkę Moor oraz odżywczy ekstrakt z kokosa.

Coco Clear Mud Detox

Podczas trwania mojej włoskie przygody karmiłam serce i duszę pięknem Rzymu, a cerę składnikami maski Coco Clear Mud Detox. Po całodziennym zwiedzaniu nakładałam kolistymi ruchami produkt, delektując się słodkim zapachem kokosa. Maskę pozostawiałam na 15 minut i po upływie kwadransu zmywałam zimną wodą. Głównym składnikiem maski jest naturalna glinka Heilmoor wydobywana w austrackim regionie Heilmoor Reichenau.  Jestem po prostu oczarowana właściwościami glinki Heilmoor, z która moja wybredna skóra tak bardzo się polubiła. Oczyszcza z toksyn, redukuje niedoskonałości i pozostawia świeży blask.

 Naturalny skład kosmetyku daje pewność, że zadbasz o swoją twarz tym, co najlepsze i przede wszystkim zdrowe ! ❤️ .

KOD ZNIŻKOWY – KAROLINABERGOLC20

Jakość idzie w parzę z ceną i tak samo jest w przypadku kosmetyków Hello Body, jednak mam na koniec dobrą wiadomość 🙂 Gdybyście kiedyś chcieli zapoznać się z terapeutycznymi zdolnościami kosmetyków, firma przygotowała dla Was kod zniżkowy – KAROLINABERGOLC20 , dzięki któremu otrzymacie 20% zniżki na całe zakupy.

Adres strony ze wszystkimi, dostępnymi produktami —> www.hello-body.pl