Karola and her lifestyle • 5.03.2017

Prezent na Dzień Kobiet

Prezent na Dzień Kobiet

Pierwsze dni trzeciego miesiąca roku już za Nami, co jednocześnie oznacza, że zbliża się 8 marca powszechnie znany na świecie jako Dzień Kobiet. To święto kojarzy mi się z czasami, gdy poszerzałam swoją wiedzę zamknięta w czterech ścianach klasy  z grupą rówieśników. Po usypiających lekcjach prowadzonych przez równie znudzonych nauczycieli opuszczałam szkołę z koleżankami i ruszałyśmy na wspólne ocenienie wiosennych kolekcji w sklepach odzieżowych, kończąc w ulubionej pizzerii, która wtedy mieściła się w parku mojego rodzinnego miasta. Teraz ten dzień wygląda zupełnie inaczej. Pierwszą część dnia spędzam co prawda, tak samo zamknięta w czterech ścianach z tą różnicą, że z pęsetami w dłoniach i ozdabiam przy ich użyciu kobiece oczy w miękkie, czarne rzęsy. Wieczór jest zarezerwowany wyłącznie dla mojego narzeczonego.

W zestawie ze swoim wolnym czasem możemy podarować bliskiej dla nas osobie także prezent. Przedstawię dla mężczyzn kilka propozycji, co mogliby podarować swojej ukochanej w dzień jej święta, ale i samym kobietom, które robią sobie z przyjaciółkami, siostrami, czy nawet mamie wzajemne upominki.

 

FLOWER BOX

Prezent na Dzien Kobiet

Kwiaty na Dzień Kobiet to absolutna podstawa, o której nie powinien zapomnieć żaden mężczyzna chcący docecnić swoją wybrankę i podkreślić jak bardzo ją kocha, uważam, że róże idealnie spełnią swoją rolę w tym zadaniu. Tym razem zamiast zwykłego bukietu, warto wybrać oryginalny box wypełniony czerwonymi kwiatami, które będą symbolem głębokiej miłości.

Prezent na Dzien Kobiet

Dla koleżanki możemy postawić na słodki, pastelowy róż.

Zdjęcia powyżej są efektem pracy personelu Dream Flower. Osobom z Warszawy szczerze polecam.

 

SESJA ZDJĘCIOWA

Prezent na Dzien Kobiet

Wiem z doświadczenia, że wspólne pozowanie przed obiektywem aparatu, to świetna zabawa z towarzyszącą przy tym dużą dawką uśmiechu i pozytywnych emocji, które zostają uwiecznione w kadrach. Efekty sesji przybiorą formę pięknych zdjęć. Idealna pamiątka na lata.

Jeśli zamieszkujecie okolicę stolicy, koniecznie wybierzcie Monikę Chylak. To absolutna mistrzyni w sztuce fotografii. Jeśli nie chcecie wierzyć mi na słowo zajrzyjcie na stronę na Facebooku Moniki TU lub obejrzyjcie efekty dwóch naszych sesji wyczarowanych z jej aparatu TU i TU.

 

Książka ”Sekrety urody Koreanek”

Prezent na Dzien Kobiet

To świetny poradnik dla kobiet zdradzający koreańskie techniki dbania o urodę. Książka jest napisana w formie pamiętnika autorki, przez co treść czyta się niezwykle lekko, przyjemnie i nie jest tylko spisem zasad i formułek. Wasze ukochane, czy przyjaciółki zdobędą widzę, która zaowocuję poprawą stanu cery, będzie na pewno lepiej odżywiona i oczyszczona.

 

Zabieg u kosmetyczki

Prezent na Dzien Kobiet

Jako stylistka rzęs nie mogłam oczywiście pominąć prezentu w postaci w wykupionego zabiegu u kosmetyczki. Sama wykonuje tego typu usługi, ale także z nich korzystam. Gabinety kosmetyczne, to miejsca wypełnione magią, kobiety po upływie niewielkiego skrawka czasu mogą pochwalić się nowym, głębszym spojrzeniem, czy kolorowymi paznokciami. Wybierzcie stylistkę rzęs lub paznokci ze swojej okolicy i uszczęśliwcie swoich bliskich.