Karola and her cosmetics • 26.11.2016

Metal Manix Chameleon od Indigo

Metal Manix Chameleon od Indigo

Ubieranie kobiecych oczu w rzęsy, to bez wątpienia jedna z moich ulubionych czynności.  Przeważająca część kobiet oddających swoją urodę w moje ręce decydują się na czarne rzęsy, a przy ich układzie oka przeważnie najlepiej sprwdza się skręt C lub CC.  Chcąc jeszcze bardziej pobudzić swoją kreatywność, weszłam w dziedzinie stylizacji paznokci. Umiejętność prawidłowego wykonania manicuru hybrydowego daję mi prawdziwą gamę możliwości: zabawę kolorami, nadawanie charakteru paznokciom poprzez kształt i zdobienia. Śledzenie aktualnych trendów w pismach branżowych i forach internetowych sprawia, że stylizacja paznokci nigdy nie jest nudna!

Metal Manix Chameleon od IndigoAktualnie absolutnym hitem tej jesieni stał Metal Manix Chameleon od Indigo. Drobno zmielony pyłek nałożony pacynką do cieni nadaje paznokciom idealną, wielobarwną taflę koloru. Powierzchnia płytki zmienia się w zależności od kąta padania światła i jego intensywności. Aktualnie jest dostępny w pięciu odcieniach. Ja na chwilę obecną jestem w posiadaniu trzech i dla mnie szczególnie piękny jest Infinity w odcieniu ciemnego fioletu. Ostatnio stworzyłam z nim stylizację dla Mileny.

Niesamowity purpurowy połysk w towarzystwie drobinek mieniących się zieloną barwą prezentuje się fantastycznie. Moje dziewczyny żartobliwie o efekcie kameleon mówią efekt rozlanej benzyny. Mojej podróżniczej duszy, wyobraźnia podpowiada coś zupełnie innego. Fantazja przeniosła mnie do mojej wyśnionej Norwegii z tańczącą po nocnym niebie Zorzą Polarną w odcieniach paznokci ze zdjęcia. Biegnąca po nieboskłonie łuna światła, zwana Aurorą, jest w mojej sferze marzeń podróżniczych. Głęboko wierzę, że kiedyś to zjawisko świetlne ukaże się moim oczom.

Instagram did not return a 200.