Karola and her lifestyle • 25.12.2019

Nadszedł magiczny czas. Wesoły Świąt!

It’s magic time  ✨ Merry Christmas ?

Dzień dobry w wigilijny poranek!

Przyszedł świąteczny czas, rodzinne ciepłe dni. Uwielbiam ten fragment roku, który zaraz nasiąknie przyjemnymi momentami, magiczną atmosferą i oczywiście spotkaniami z najbliższymi. Grudzień to miesiąc, który zdecydowanie pachnie najpiękniej – mandarynkami, cynamonem, piernikiem z powidłami, gorącą czekoladą i … świątecznym drzewkiem.

Kto z Was ubiera dziś choinkę , a u kogo zdobi salon już od dawna? U mnie stoi od kilku dni i skrzy się światłem lampek tworząc baśniowy nastrój oraz magiczny klimat świąt ❤️

„Jest mnóstwo rzeczy, które przyniosły mi wiele dobrego, choć nie przyniosły mi żadnego zysku. Taką rzeczą są właśnie święta Bożego Narodzenia. Oczywiście, jest to czas hołdu i czci dla samego wydarzenia, ale dla mnie te święta to także miły czas dobroci, wybaczania i miłosierdzia.”

Charles Dickens – Opowieść wigilijna

Jedna z najpiękniejszych opowieści i najpiękniejszy cytat jaki można przeczytać w czasie trwania Świąt Bożego Narodzenia.

W krótkiej i pięknej formie zawarto ogrom wartościowych myśli. Daje nadzieję, że nawet najbardziej oschłe serce można poruszyć. Pokazuje, co jest naprawdę ważne i jakie jest znaczenie Świąt Bożego Narodzenia.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Życzę Wam w tym magicznym okresie garści dobrego humoru, uśmiechu i miłości ❤️ Życzę również dążenia do rzeczywistości, którą sobie wymarzyliście, przemierzania drogi życia zgodnie ze swoimi wartościami, priorytetami i sumieniem. I nigdy nie zapominajcie o swoich marzeniach i o tym, co daję Wam radość.

Sukienka - Mohito

Kokarda - Stradivarius

Buty - Renee
Instagram has returned invalid data.