O blogu

Karolaandherpassions.pl

Blog lifestylowy Karola And Her Passions

Strona internetowa prowadzona przez dziewczynę z pasjami, w postaci bloga i z zaangażowaniem. Jej mała, wirtualna, cicha przystań jest dla niej formą pamiątki, a dla Ciebie może stać strefą kosmetycznych i podróżniczych inspiracji. Właścicielkę strony raduje fakt, że trafiłeś na jej platformę i ma nadzieję, że zapoznasz się z nią bliżej i zostaniesz na dłużej.

Każda moja pasja wnosi w moją egzystencję nową wartość.

Stylizacja rzęs

O stylizacji rzęs mogłabym pisać jak o poezji. Rzęsy dla oczu są  jak ramy dla obrazów, podkreślają i wydobywają z nich piękno. Pęsety w moich dłoniach kreują kruczo czarne wachlarze z rzęs, których nie zabraknie na moim blogu.

Stylizacja paznokci

Wybierając swój pierwszy zestaw do hybryd w hurtowni kosmetycznej, czułam, że jestem we właściwym miejscu i bliska podjęcia decyzji, która odmieni moją przyszłość. Pędzelek do zdobień paznokci będzie dla mnie jak różdżka Harrego ze sklepu Ollivandera, za jego pośrednictwem będę w stanie wyczarować nim prawdziwe kosmetyczne cuda, choć trochę to potrwa, zanim wgłębię się w tajniki magii stylizacji paznokci.

Kosmetyki do pielęgnacji

Wpisów z kosmetycznymi recenzjami prawdopodobnie będzie najwięcej. Mój portfel szybko żegna się ze swoją zawartością, gdy tylko przekroczę próg drogerii lub hurtowni kosmetycznej.

Podróże

Staram się wypełniać swoje życie podróżami, jednak napotykane bariery finansowe utrudniają mi realizację tego zadania. Uwielbiam przez chwilę poczuć się częścią nieznanego mi dotąd otoczenia, przekonywać się na własne oczy o wyjątkowości danego miejsca, poznawać kulturę i tradycje innych krajów. Wspomnienia, które ze sobą przywożę są wartościową pamiątką i zostają ze mną już na zawsze. Jak na entuzjastkę fotografii przystało, przeżyte na obcym lądzie chwile zamykam w obrazach mojego Iphona, na pewno znajdziecie je na moim blogu.

Książki

Jako miłośniczka podróży, książki są dla mnie jak bilet do innego świata. Literatura fantasy to ucieczka od szarej rzeczywistości, nie ma tu ograniczeń. Obcujemy z odważnymi bohaterami, jesteśmy świadkami bitew dobra ze złem, poznajemy baśniowe stwory.

Książki są również doskonałym źródłem informacji ,wzbogacającym moją wiedzę o nowinki kosmetyczne i żywieniowe.

Nie zamykam się jednak na inne gatunki.

Jestem staroświecka w spawie książek, uwielbiam ich papierowej wersje, ale cierpię na myśl ile drzew musi się poświęcić dla mojej przyjemności. Przyznam, że zaczynam inaczej patrzeć na ebooki.

Kuchnia

Nigdy nie pomyślałabym, że codzienna rutyna przerodzi się w moją pasję. Patrzę na jedzenie jednak jak na produkt kosmetyczny. Bardziej niż na smaku zależy mi składzie bogatym w witaminy i niezbędne składniki odżywcze, które poprawią stan mojej cery i wzmocnią organizm. Obawiam się, że nie znajdziecie tu przepisów na pyszne, niedzielne obiadki, ale jeśli chcecie spożywać eliksiry młodości i zdrowia w postaci dań zostańcie ze mną.

Instagram has returned invalid data.