O mnie

Absolwentka kosmetologii. Z zamiłowania stylistka rzęs i paznokci. Oczy są zwierciadłem duszy, ja natomiast oprawiam je w kunsztowne, czarne ramy. Dłonie są naszą wizytówką, a ja dbam, aby płytki paznokciowe były równo opiłowane i staranie pomalowane, to zdecydowanie nieodłączny element wyglądu zadbanej kobiety.

Miłośniczka kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. Nie sprzyja to jednak moim funduszom. Mój portfel szybko żegna się ze swoją zawartością, gdy tylko przekroczę próg drogerii lub hurtowni kosmetycznej. Aczkolwiek widoczna poprawa kondycji skóry rekompensuje pusty portfel i jest najlepszym potwierdzeniem dobrze zagospodarowanych pieniędzy. Dodatkowo mój kufer kosmetyczny zostaje zasilony w kolejne skarby.

Estetka. Fascynuje mnie wszystko co piękne: natura, architektura, fotografie, odzież, akcesoria, przedmioty. Ta cecha budzi we mnie następną pasję – podróże. Nic mnie tak nie ładuje pozytywną energią i napędza do działania jak odkrywanie świata. Na Ziemi jest tyle urokliwych miejsc o czym świadczyć może długość mojej wypunktowanej listy “must see”.  Zwiedzanie to niezwykła przygoda, a ja chcę tworzyć ich część.

Fanka zdrowego odżywiania i fitnessu. Z treningów czerpię radość. Lubię zaczynać dzień od pójścia na siłownię, organizm w trakcie wysiłku wytwarza endorfiny (zwane hormonami szczęścia), a one wprowadzają mnie w doskonały nastrój i dostarcza mi zastrzyk energii na resztę dnia. Smakuje mi zdrowa kuchnia i dobrze się po niej czuję, dodatkowo mam świadomość, że dostarczam z pożywieniem wiele niezbędnych składników odżywczych. To pozwala mi na dbanie o zdrowie i wygląd zewnętrzny.

Dni wypełnia mi głównie stylizacja rzęs i paznokci. Wieczory lubię poświęcić na testowanie kosmetyków, wzbogacaniu wiedzy na temat zdrowego odżywiania i z zakresu kosmetologii, czytanie książek w towarzystwie zielonej herbaty. A od dnia dzisiejszego wolny czas zapełni mi prowadzenie mojej własnej strony internetowej. Swojego bloga traktuję jako formę pamiątki, a dla czytelników miejsce inspiracji podróżniczych , kulinarnych przepisów, recenzji kosmetyków i książek.

Instagram has returned invalid data.