Karola and her cosmetics • 28.12.2016

Paznokcie na święta i zimę

paznokcie na swieta i zime

Zimowa aura wprowadza mnie w stan ożywienia twórczego w stylizacji paznokci. Symbole zimy goszczą na hybrydach u dziewczyn i towarzyszą im w grudniowe, mroźne dni. Andrzejkowy weekend listopada spędziłam z moją koleżanką Anią na jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu, mój narzeczony zorganizował fenomenalny wypoczynek na Mazurach w SPA Azzun specjalnie na moje urodziny, kalendarz zaczął odliczać dni ostatniego miesiąca w roku,  a widok zza okna ukazywał pierwsze porcje śniegu, ale mnie w iście świąteczny nastrój wprawiała najbardziej moja praca. Moimi pierwszymi zdobieniami nawiązującymi do zbliżających się grudniowych uroczystości były słodkie renifery z czerwonymi nosami u Martyny.

Paznokcie na święta i zimę

i te same zwierzęta w parze z białymi gwiazdkami na bordowym tle pojawiły się na żelowych paznokciach Darii, która postanowiła również oddać swoje oczy w moje pęstety i efektem końcowym były rzęsy objętościowe 3-5D.

Paznokcie na święta i zimę Paznokcie na święta i zimę - Daria, rzęsy objętościowe Paznokcie na święta i zimę

Martyna przyszła ze swoją siostrą Gosią, na jej płytkach paznokciowych uśmiecha się śnieżna postać Disneya z bajki “Kraina Lodu”, autor znanych, urzekających słów “Bo dla niektórych to warto się roztopić” – Olaf. Postawiłyśmy w tej stylizacji na błękit. Elsa byłaby dumna z tej pracy! 🙂

paznokcie - olaf

Tej zimy serca dziewczyny skradły śnieżynki, mój pędzelek niczym różdżka wyczarował ich astronomiczną ilość.  Przedstawiam wam poniżej kilka prac z ich udziałem.

Już w listopadzie Aleksandra wiedziała jak będą wyglądać jej świąteczne hybrydy. Zwierzęta zaprzęgające sanie świętego Mikołaja wkradły się w serce i paznokcie Oli. Renifery miały powodzenie w grudniu! Tym razem zestawiłam je z biało-błękitnym ombre.

świąteczne pzanokcie - renifery

Srebrzysty śnieg skąpany w promieniach słońca mieni się niczym diamenty, a efekt lustra lub syrenka na białym kolorze podkładowy idealnie utożsamia się z pierzyną śnieżną. Ten blask lubił partnerować płatkom śniegu.

paznokcie - metal x

Lub występować pojedynczo:

paznokcie - metal x 2

Pierwszy dzień astronomicznej zimy tego roku niestety nie przywitał nas śniegiem, za to zagościł u mnie w pracy Mikołaj, rzecz jasna na paznokciach. Nasz brodaty przyjaciel upodobał sobie tereny Laponii, a mój serdeczny palec Mileny. Stylizacja paznokci jest moją wielką pasją, tak samo jak podróże. Wspaniale byłoby prócz tylko malować go na paznokciach , wybrać się w jego strony na spotkanie z nim.

mikołaj - świąteczne paznokcie

W dzień przed Wigilią na błękitnej hybrydzie Roksany stworzyłam popularne w internecie białe renifery z szalikami, aby nie było im za smutno, u ich boku fruwały płatki śniegu. Tego dnia w moim salonie stała już udekorowana w lampki i złote bombki choinka, wykorzystałyśmy jej wdzięk i zrobiłyśmy na jej tle zdjęcie, hybrydy przedstawiają się naprawdę świątecznie, gdy drugi plan tworzy świąteczne drzewko.

paznokcie na swieta i zime

Jak widać powyżej królującymi kolorami paznokci w porze zimowej są : czerwień, bordo błękit i granat. Mam nadzieję, że podobał się wam wpis, a moje prace spotkały się z waszym uznaniem.

Instagram has returned invalid data.