Karola and her travels • 27.01.2020

Powrót po świątecznej przerwie. Kontynuacja relacji z Pragi.

Świąteczna magia prysła niczym bańka mydlana, choinka lśniąca białym światłem zniknęła z salonu, a postanowienia noworoczne i cele zostały spisane. Otwieram nowy rozdział życia pt. “Rok 2020”. Czuję i głęboko w to wierzę, że te dwie dwudziestki na pewno będą wyjątkowe!

Kończy się pierwszy miesiąc, mimo że przez krótki okres dopadł mnie chyba ten cały Blue Monday i poczułam totalny brak energii do działania, to piątkowym szkoleniu wstąpiły we mnie nowe siły. Spa Brows to zabieg, którego brak w mojej ofercie odczuwałam bardzo dotkliwie, bo czym są wystylizowane oczy rzęsami bez asysty brwi o pięknym kształcie i kolorze? Odbyłam w styczniu dwa genialne szkolenia z henny pudrowej i jestem całkowicie zakochana w tej usłudze.

W tym roku stawiam mocno na budowanie podstaw dla mojej zawodowej przyszłości. Cały harmonogram szkoleń czeka na mnie!

Wracam do kontynuacji relacji z cudownej Pragi i nie szczędząc Wam szczegółów geograficznych będę opowiadać w kolejnych wpisach o wspaniałej architekturze i zakątkach czeskiego miasta. Nasi sąsiedzi mogą pochwalić się niesamowitą stolicą, której klimat zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów.

Każda podróż pozostawia piękne emocje w mojej duszy, kolekcja najlepszych wspomnień powiększa się, a mój nienasycony apetyt do eksploracji świata nieustannie rośnie. Wracam z jednej podróży i już w wyobraźni piszę scenariusz do następnej.

Marzę, aby w roku składającym się z dwóch magicznych dwudziestek nie zabrakło nowych podróżniczych doznań. Chciałabym znów usłyszeć westchnienie morza i fal rozbijających się o klify, poznać nową europejską stolicę, zakochać się raz jeszcze w Paryżu i biegać po polu tulipanów!

Poniżej wypisałam marki z mojej stylizacji, które tworzyły moją stylizację podczas spaceru do Powder Tower 🙂 .

Top – Bershka

Kurtka – Mohito

Spódnica – Stradivarius

Buty – Renee

Tagi:

Instagram has returned invalid data.