Karola and her lifestyle • 8.03.2023

Spełnij swoje marzenia w Dzień Kobiet

„Podziwiam wszystkie kobiety, które odniosły sukces dzięki swojej pracy, pasji i talentowi, a nie dzięki innym. Takie które, nigdy nie padłyby na kolana przed kimś żeby o coś prosić, czy też w innym wiadomym celu, żeby cokolwiek otrzymać. Podziwiam kobiety niezależne, wytrwałe i odważne. Takie, które nie boją się realizować. Dzięki temu, że osiągnęły wszystko same, nie muszą się bać, że ktoś im to odbierze. To co otrzymały najcenniejszego od życia mają w sobie. Mogą dumnie patrzeć w oczy światu, nie bać się życia i dalej konsekwentnie spełniać swoje marzenia.”Aleksandra Steć

To zdecydowanie mój ulubiony cytat Oli!

Zawsze dążyłam do niezależności i realizacji swoich celów. Dlatego nieustannie dbałam o swój rozwój osobisty, by mieć ogromny wpływ na jakość życia, które będę doświadczać teraz i w przyszłości.

Jeszcze w czasie trwania studiów w Olsztynie zaczęłam chodzi na pierwsze kursy kosmetyczne, które niesamowicie rozwinęły moje umiejętości i przyniosły pierwsze pieniądze. A im więcej zdobywała doświadczenia, tym szybciej spełniałam pierwsze marzenia, którymi były podróże.

Aktualnie jestem mamą ośmiomiesięcznego chłopczyka i przez pierwsze pół roku skupiłam się całkowicie na moim maleństwie, bo pierwsze chwile są naprawdę niezwykłe i wyjątkowe. A te pierwsze miłostki, uśmiechy i słowa skradają za każdym razem moje matczyne serce. I już wiedziałam, że nie chcę wracać do starego stylu pracy, ponieważ chcę być, jak najdłużej przy moim maluchu, a jednocześnie nie zaniedbywać swojej chęci rozwoju i dążenia do wymarzonego życia. Dlatego znalazłam nowe rozwiązanie, jakie dają możliwości internet i model konsumpcyjny.

Cieszę się, że znalazłam projekt, który wspiera moje marzenia i daje mi energię, by działać online i dzięki któremu nie zaniedbuję innych sfer mojego życia. Codziennie i konsekwentnie wykonuję działania niezbędne do realizacji celu. Dawno nie czułam takiej energii i  ekscytacji do działania.

W dzień kobiet mam dla was propozycję ❤️

Gdybyś chciała zadbać ze mną o swój rozwój osobisty , zarabiać przyzwoite pieniądze na modelu konsumpcyjnym i mieć dostęp do ogromu genialnych szkoleń z dziedziny marketingu, mediów społecznościowych, sprzedaży napisz do mnie 🫶🏻

Kontakt:

Mail: karolina.andzrejewska@vip.interia.pl

Instagram: karolinabergolc

Instagram has returned invalid data.