Karola and her clothes • 3.04.2019

Stylizacja na wiosnę z białą sukienką w roli głównej. Różane kadry z Mokotowskiej.

Kiedy marzec był tak ubogi w towarzystwo słońca, ciemne i chłodne poranki nie należały do miłych początków tygodnia, to pierwsze oznaki kiełkującej wiosny wynagrodziły wszytko. Przyszedł kwiecień sypiąc ciepłymi promieniami w każdym skrawku Warszawy i wszyscy zrozumieli, jak bardzo brakowało tak przyjemnego poniedziałku. Uśpiona jeszcze zimowym snem tak bardzo potrzebuje napawania się widokiem budzącej się do życia natury, zieleni traw i kwiatów na łąkach. Wiosna zawsze niesie ze sobą nie tylko piękne obrazy, ale także powiew inspiracji i nowych pomysłów, to z jej początkiem mam w sobie tak wiele motywacji, odświeżam postanowienia i kreuje nowe.

Pierwszy, kwietniowy wpis chciałabym rozpocząć wiosenną stylizacją i różanymi kadrami z najbardziej pastelowego skrawka ulicy Mokotowskiej.

Bazę mojej stylizacji stanowi biała, koronkowa sukienka zdobiona poziomymi falbanami, z długim rękawem. Sukienka jest podszyta beżową podszewką, dzięki czemu lepiej widać piękne zdobienia.

Kremowa kurtka doskonale skomponowała się z beżem podszewki. To cudowne uczucie móc po raz pierwszy zdjąć zimową kurtkę i zamienić ją na lżejszą wersję. Ciepło niesione wiatrem działa tak kojąco na zmysły po zimie, która zdawała się nie mieć końca.

Całość stylizacji uzupełniły dodatki. Torebka w kolorze fuksji, zegarek z pastelową tarczą i brązowe botki.

Sukienka – Illuminate

Ramoneska – Orsay

Torebka –

Zegarek – Timex

Botki – Renee

Spacerując ulicą Mokotowską nie można przejść obojętnie obok niedawno otworzonego butiku Laurella. Spójrzcie tylko na tę ścianę pełną kwiatów nasyconą najróżniejszymi odcieniami różu, czyż nie jest przepiękna ? Dla mnie prezentuje się wspaniałe i troche przypomina mi klimatem londyńskie kawiarnie <3

Tagi:

Instagram has returned invalid data.