Karola and her lifestyle • 12.01.2020

Tegoroczne postanowienia i pierwsze plany na 2020.

Lubię myśleć, że 1 stycznia to taka czysta, pierwsza karta z książki, którą podarowało Nam życie. I choć wiem, że niczym nie różni się od pozostałych dni, to z taką myślą zaczynam ten rok.

Styczeń otwieram nowymi szkoleniami, wypisuje postanowienia noworoczne, wyznaczam kolejne cele i snuje pierwsze scenariusze na ten rok. Jedno jest pewne, to będzie bardzo edukacyjny rok! Już 9 stycznia zdobędę nową kosmetyczną umiejętność i mam nadzieję, że szybko stanie się moją nową pasją i usługą w moim przyszłym salonie kosmetycznym.

Zielone pachnące drzewko wciąż skrzy się światłem lampek tworząc baśniowy nastrój, siedzę z laptopem na kolanach, rozkoszując się słodkim smakiem gorącej czekolady, a teraz próbuję skonstruować listę nowych postanowień.  Zamknęłam rok 2019 w poprzedni wpisie robiąc bilans podróży, szkoleń i dobrych chwil (Klik). Pierwsze styczniowe dni niosą ze sobą powiew świeżości splecionej z kreatywnością, która okala moje myśli. Czuję ogromną motywację.

Roku 2020 szykuj się! To będą bardzo intensywne 366 dni !

 1. Nadrobić zaległe wpisy na blogu

Dokładnie tymi samymi słowami zaczęłam w ubiegłym roku swoje postanowienia. W ostatnich latach tak wiele dzieję się w moim życiu, że nie jestem w stanie na bieżąco zamykać swoich wspomnień i myśli w kartach mojego bloga. I z przykrością muszę powiedzieć, że podróżnicze wpisy z 2018 nadal stoją w kolejce do publikacji. Obym w tym roku znalazła więcej czasu na swoje piśmiennictwo, które tak bardzo kocham.

2. Szlifować swoje kosmetyczne umiejętności i stworzyć przepiękne portfolio rzęsowych prac 

Z pasji uczyniłam swoją pracę, to zdecydowanie najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić dla siebie i swojej zawodowej przyszłości. Moim największym marzeniem jest stworzyć cudowne miejsce na mapie swojego miasta. Otworzyć własny salon kosmetyczny, gdzie będzie panować przyjemna atmosfera, wnętrza będą piękne i przytulne, a usługi świadczone na najwyższym poziomie. 2020 będzie mocno edukacyjny, odbędę cały szereg szkoleń, dzięki którym mój warsztat wskoczy na wyższy poziom.

Stworzyłam nowy profil na instagramie @her_lashes_k.andrzejewska i jego uczynię swoim kosmetycznym portfolio, który szybko zapełni się zdjęciami moich rzęsiar! Zapraszam Was serdecznie na mój nowy IG 🙂

3. Wykonać kilka badań lekarskich i zadbać o zdrowie.

W tym roku zdecydowanie zbyt wielką ilość godzin poświęcałam pracy. Potrafiłam ponad pół doby pracować z jedną, bądź dwoma krótkimi przerwami. Przed totalny brak czasu dla siebie zaniedbałam całkowicie treningi i z obojętnością podchodziłam do kwestii swojego odżywiania. Praca przysłoniła mi moje priorytety…  Moja cera, figura i zdrowie wyraźnie ucierpiały i doprowadziłam do ich fatalnej kondycji, a przecież ta trójka jest dla mnie tak ważna.

4. Powrót do Paryża

W ubiegłym roku chciałam bardzo odwiedzić swój kochany Paryż i zrobić porządną fotorelacje, niestety mój plan zawiódł. W terminie, kiedy mogłam udać się do stolicy Francji bilety i hotele w dobrej lokalizacji były naprawdę drogie.   Chcąc jednak wykorzystać ten czas wybrałam inny kierunek podróży – Pragę. To miasto z cudownym klimatem i przepiękną architekturą, znalazłam cudowną alternatywę dla postanowienia 2019 i wkrótce na blogu pojawi się przewodnik. Mm nadzieję, że magiczne dwie dwudziestki przyniosą mi szczęście i w 2020 roku pojawię się w Paryżu, aby zrobić porządną fotorelacje na bloga i raz jeszcze zakochać się tym niezwykłym mieście.

5. Poznać nową europejską stolicę

Nasza Europa to wyjątkowa część świata, jest tak różnorodna i skrywa w sobie tyle pięknych zakątków. Umiłowałam sobie szczególnie Rzym i Paryż, to miejsca do których mogłabym wracać za każdym razem, gdy do mojego serca wkrada się tęsknota. Teraz chciałabym poznać kolejną stolicę, zgłębić jej tajemnicę i poznać uroki.

A jakie są wasze postanowienia noworoczne? Konstruujecie swoją listę, czy nie macie potrzeby nowego roku zaczynać od planowania i wyznaczania celów? 

Życzę Wam, aby wszystkie plany, nostanowienia i marzenia na 2020 rok udało się zrealizować ! 

Futerko – Stradivarius

Pasek – H&M

Kokarda – Stradivarius

Spodnie – Stradivarius

Buty – Renee

Instagram has returned invalid data.