Karola and her dreams • 8.12.2016

Zatoka Wraku

Zatoka Wraku, Grecja, zaręczyny - spełnione marzenie

Wielokrotnie obraz Zatoki Wraku prześladował mnie na Instagramie,a ja za każdym razem na nowo zakochiwałam się w tym miejscu. Okręt spoczywający na plaży otoczony wysokimi, wapiennymi klifami musiał trafić do mojej listy marzeń.

Stanęłam na piaszczysto-żwirowej plaży tuż naprzeciw wraku statku, z którym wiąże się historia pewnego przemytnika. Zardzewiały wrak dla innych jest zwykłą atrakcją turystyczną lub przereklamowanym starociem. Dla mnie to obiekt owiany tajemnicą, a kąpiel w jego obecności była niesamowitym przeżyciem.

Zatoka Wraku, Grecja, zaręczyny - spełnione marzenie

Parę dni później oglądałam zatokę z innej perspektywy. Tak długo czekałam na moment, w którym postawię kroki na punkcie widokowym, aby napawać oczy turkusową barwą wody i statku ukrytego wśród wapiennych ścian. Dodatkowo mój ukochany sprawił, że to miejsce zyskało jeszcze większą dla mnie magię. Podczas zachodu słońca na klifie liczącym prawie 300 merów Artur uklęknął przede mną i  poprosił o rękę. Zostałam narzeczoną w tak zachwycającej scenerii, w miejscu z moich marzeń, poczułam się jak w baśni napisanej przez mojego ulubionego pisarza z dzieciństwa. Słońce zniknęło za linią horyzontu, a we mnie wraz z końcem dnia rozbudziło się nowe marzenie – Moja osoba w sukni ślubnej w stylu greckim.

Zatoka Wraku, Grecja, zaręczyny - spełnione marzenie

Pierścionek na moim serdecznym palcu przenosi mnie myślami na Zatokę Wraku ilekroć na niego spojrzę.

Zatoka Wraku, Grecja, zaręczyny - spełnione marzenie

Tagi:

 • Przepięknie <3 Aż zapiera dech w piersiach – na żywo na pewno o wiele wiele piękniej.

  No i moje gratulacje!!! <3

 • Wow gratulacje 🙂 Oświadczyny w takim miejscu to spełnienie marzeń.

 • Niesamowite miejsce! Fajnie, że udało Ci się je odwiedzić. To rzeczywiście wspaniałe miejsce na tak uroczystą chwilę, jak oświadczyny. Masz wspaniałego narzeczonego!

 • Przepiękne miejsce, sama chciałabym je zobaczyć. No i oczywiście niespodziankę Ci sprawił Twój ukochany, słodko! Szczęścia i wytrwałości 🙂

 • Cudowna niespodzianka! Najpiękniejszych chwil nie zaplanujemy, przyjdą same! Gratulacje! Teraz pozostaje Wam wybrać kierunek podróży poślubnej! Super zdjęcia!

 • Jakie to urocze …
  I co najważniejsze,wcale nie jest trudne.
  Wystarczy chcieć i marzenia się spełnią
  Pozdrawiam i więcej takich marzeń życzę 😉